Okulary. Pytanie. Nagroda…

Okulary są dodatkiem, który w bardzo dużym stopniu wpływa na postrzeganie osoby je noszącej. Nic dziwnego: znajdują się na twarzy, więc są nie do przeoczenia. Z drugiej strony jeśli ktoś nosi okulary na stałe, to są one tak naturalnym elementem jego wyglądu, że przestaje się zwracać na nie uwagę. Jednak nawet wtedy nie przestają być bardzo istotnym elementem. Trzeba tylko pamiętać, że okulary mogą zarówno poprawić, jak zepsuć ogólne wrażenie…

Nie będę dziś pisał wiele o okularach bo zrobił to perfekcyjnie inny Facet na swoim blogu. A, że z dobrych rzeczy należy korzystać, skoro więc jest to już napisane to polecam. Początek powyżej, a niedzielę podam linka do całego tekstu i świetnymi zdjęciami. To będzie dodatkowa nagroda dla wszystkich , którzy zerkają na mojego bloga „Facet Normalny”. Ja mam zagadkę dotyczącą okularów zamieszczonych na zdjęciach.

IMG_6030Z racji mojego zużytego wzroku przez patrzenie na ten „Piękny Parszywy Świat” moje oczy tego nie wytrzymały i trochę ich ostrość zmalała.. Aby wyłapać niuanse oglądanego widoku noszę czasami okulary korekcyjne. W 1991 roku kupiłem w Niemczech dwie pary oprawek, które służą mi do dzisiaj. Wtedy wychodziły z mody, bo królowały prostokąty. Ale jak widać ostatnio po zdjęciach w mediach takie modele doczekały się ponownego powrotu na „salony”. No może na oczy.
A ja osobiście się bardzo cieszę bo dzięki temu mam okulary modne, trendy lub na czasie, jak Kto woli. Proszę uwierzyć bardzo często mam miłe „uwagi”, typu ”świetne okulary” Proponuję zatem poszperać w szufladach może leżą tam okulary, które znowu są modne…A jak znajdziecie to przyślijcie zdjęcie. Najciekawsze pokarzę na blogu.

IMG_6026A teraz pytanie:
„Kto jest projektantem tych okularów i jakie sport uprawiał” .

Dla ułatwienia dodam. To znana Persona w świecie projektowania ubiorów, szczególnie sportowych. Przedstawione zdjęcia okularów sote wszystko Wam powiedzą. Trzeba tylko na to wszystko popatrzeć, może przez „różowe okulary”.  Miło będzie jeśli zechcecie pobawić się trochę w zgadywankę…A dla osób, które wezmą udział w tej zabawie przygotowałem niespodziankę.
Zgadywanka trwa do niedzieli 21 września do godz. 17:00. Miłej zabawy

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *