Okulary. Pytanie. Nagroda…Zgadywanka zakończona

17:00 Zatrzymujemy zgadywankę. Odpowiedź brzmi : Projektantem okularów jest Firma Bogner. A Willy Bogner uprawiał narciarstwo alpejskie. Ogłoszenie wyników spośród „dwóch tysięcy” zgłoszeń nagrody wylosowali: Agnieszka i Bartek. A nagrody to:

Pomnik beret

Koszulki  z limitowanej serii„Facet Normalny”. Zwycięzców proszę o podanie: jaki rozmiar koszulki i jak mam dostarczyć Nagrodę. Informacja na adres: kontakt@facetnormalny.pl  GRATULACJE…Miłego noszenia…

A tu trochę informacji o Firmie „Bogner” i ciekawy wpis o okularach czyli nagroda pocieszenia. Pasja do sportu i mody napędza markę BOGNER już od 80 lat. Od samego początku istnienia firmy, kolekcje cechują się najmodniejszym designem. Ale BOGNER to nie tylko wzornictwo! To także najwyższy poziom jeśli mowa o funkcjonalności. W końcu założycielem marki był biegacz narciarski, kombinator norweski , dwukrotny medalista mistrzostw świata i jedenastokrotny mistrz Niemiec, Willy Bogner senior.
Modową sensacją okazały się zaprojektowane w 1948 roku przez Marię Bogner elastyczne, niezwykle komfortowe , podkreślające kobiecą sylwetkę, streczowe spodnie narciarskie. Ich urokowi dały się uwieść Marilyn Monroe, Ingrid Bergman oraz Jayne Mansfield. Poddawane niewielkiej modyfikacji pojawiają się co roku w zimowej kolekcji.
Po śmierci założyciela marki prężnie działające przedsiębiorstwo przejął syn, Willy Bogner junior, który uprawiał narciarstwo alpejskie. A alpejczycy niemieccy są ubrani w stroje Bogner.
Obecnie marka BOGNER dostępna jest w 30 krajach świata i uchodzi za kwintesencję mody sportowej. A tu krótka prezentacja na której zobaczycie okulary z logo „B” http://en.bogner.com/  i link do wpisu o okularach http://janadamski.eu/2015/09/akcesoria-i-dodatki-okulary/

IMG_5487

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *