Dylemat…

_DSC0049

List – Odpowiedź  „Beret baskijski”…

Szanowny Panie Zbigniewie,
Pańskie stylizacje sprawiły, że zapragnąłem zaopatrzyć się w końcu w beret. Zupełnym przypadkiem zamówiłem u Sterkowskich, których – jak teraz widzę – poleca Pan we wpisie (wcześniej znalazłem Pana zdjęcia na blogu Jana Adamskiego). Szary beret przybył… i kiła, mam wrażenie, że ten kolor do niczego nie pasuje. Posiada Pan model w takim kolorze? Pomimo ogólnego zadowolenia cały czas rozważam wymianę na granat.
Z pozdrowieniami:  Wojciech

Panie Wojciechu tak na początek akceptuję powiedzenie „kiła”, używałem, to mi przypomina młode szkolne lata. A teraz do rzeczy mam beret popielaty i nawet ostatnio umieszczałem zdjęcie na Facebooku. Co do decyzji to zależy do czego chce Pan beret nosić tzn. jakich kolorów są inne części garderoby. Ja robiłem z szarym zdjęcia i czasem go zakładam, ale granat jest bardziej wyrazisty. Wrzucę  na bloga kilka zdjęć z szarym i Pan zobaczy.

Proszę ewentualnie napisać do jakich kolorów chce Pan nosić szary beret.

Pozdrawiam: Zbigniew Nora Piasecki

1_DSC0028

_DSC005402 Beret szary 01

3 Responses to Dylemat…

 1. Zbigniew Nora Piasecki pisze:

  Czas goi rany , ale też rozwiązuje dylematy. Wojtek cieszę się, że po problemie. Przyślij
  stylizację, a wypowiem swoją opinie…
  Pozdrawiam
  PS. Możesz zdjęcia przysłać na adres: facetnormalny@onet.eu

 2. Wojciech pisze:

  Panie Zbigniewie,
  Dopiero dziś zobaczyłem zdjęcia na blogu. Dziękuję za szybką odpowiedź zarówno mailowo jak i na blogu. Faktycznie, chwili potrzebowałem, ale już się przyzwyczaiłem. Podzielę się stylizacjami w niedługim czasie.
  Pozdrawiam!

 3. Zbigniew Nora Piasecki pisze:

  No to tak dla kontrastu wyskoczył czerwony „Filip z Konopi” A tak poważniej to rada i argumenty manio nie są bez racji…decyzje pozostawiam jednak Wojtkowi…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *